Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vietcong

3. 5. 2007
Vietcong

Vietcong

Rychlý start

Vietcong je 3D akční hra, která už na první pohled zaujme vynikajícím českým dabingem, který hráče dokáže vtáhnout do války, která se stala předmětem mnoha diskuzí. Jedná se o týmovou hru, jejíž děj se odehrává v asijské džungli během války ve Vietnamu. Staňte se virtuálně členy amerických jednotek či naopak zástupci vietnamských ozbrojených složek a bojujte za svou věc. Čekají vás dlouhé podzemní tunely či hustá džungle a lesnaté pláně, kde si nebudete jisti přítomností tichého nepřítele a jeho svištících kulek. Nechte se unést adrenalinem zvaným Vietcong.

Pro úspěšné připojení do hry musíte mít nainstalovanou hru Vietcong s patchem 1.30, 1.41 a 1.60 Pokud máte nainstalovaný datadisk Fist Alpha, můžete hrát i mapy z tohoto datadisku, musíte si ale nastavit v GamePark klientovi v okně "Instalované hry" v políčku "Vietcong", "Další parametry" toto: -addon fistalpha.

Další mapy: GamePark MapPack 1, GamePark MapPack 2, GamePark MapPack 3, GamePark MapPack 4, GamePark MapPack 5, GamePark MapPack 6, Indian Country, Frontier, Three Canyons, Riverdale, HalongNight

BANLIST

Klanbáze

VC ATG 1vs1 ( 150 registrovaných hráčů, 1st - xandy^ [1466] )
VC ATG 2vs2 ( 24 registrovaných týmů, 1st - CybeR Secret_ [1163] )
VC CTF 4vs4 ( 27 registrovaných týmů, 1st - Legion Deaths Vietcong [1169] )
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář